sobota,  16 grudnia 2017  -  23:34:56
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru BonusBonusBonus.cn BonusBonusBonus.hk Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Play-off

Mecze play-off Urugwaj:
Kostaryka0-1Urugwaj
Urugwaj1-1Kostaryka
Mecze play-off - Wynik końcowy: Urugwaj2-1Kostaryka

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Brazylia18972331134
Chile181035322233
Paragwaj181035241633
Argentyna18846232028
Urugwaj18666282024
Ekuador18657222623
Kolumbia18657141823
Wenezuela18648232922
Boliwia184311223615
Peru183411113413
Mecze Urugwaj:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Montevideo 2007-10-13 16:30:00 Urugwaj 5:0 Boliwia
Asuncion 2007-10-17 18:10:00 Paragwaj 1:0 Urugwaj
Montevideo 2007-11-18 17:00:00 Urugwaj 2:2 Chile
Sao Paulo 2007-11-21 21:45:00 Brazylia 2:1 Urugwaj
Montevideo 2008-06-14 16:00:00 Urugwaj 1:1 Wenezuela
Montevideo 2008-06-17 19:00:00 Urugwaj 6:0 Peru
Bogota 2008-09-06 18:20:00 Kolumbia 0:1 Urugwaj
Montevideo 2008-09-10 17:40:00 Urugwaj 0:0 Ekuador
Buenos Aires 2008-10-11 18:10:00 Argentyna 2:1 Urugwaj
La Paz 2008-10-14 16:00:00 Boliwia 2:2 Urugwaj
Montevideo 2009-03-28 17:00:00 Urugwaj 2:0 Paragwaj
Santiago De cl 2009-04-01 19:10:00 Chile 0:0 Urugwaj
Montevideo 2009-06-06 16:00:00 Urugwaj 0:4 Brazylia
Puerto Ordaz 2009-06-10 20:30:00 Wenezuela 2:2 Urugwaj
Lima 2009-09-05 15:30:00 Peru 1:0 Urugwaj
Montevideo 2009-09-09 18:00:00 Urugwaj 3:1 Kolumbia
Quito 2009-10-10 17:00:00 Ekuador 1:2 Urugwaj
Montevideo 2009-10-14 20:00:00 Urugwaj 0:1 Argentyna
San Jose 2009-11-14 20:00:00 Kostaryka 0:1 Urugwaj
Montevideo 2009-11-18 21:00:00 Urugwaj 1:1 Kostaryka
---

Tagi

---