sobota,  16 grudnia 2017  -  23:36:05
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru BonusBonusBonus.cn BonusBonusBonus.hk Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Play-off

Mecze play-off Portuglia:
Bośnia i Hercegowina0-1Portuglia
Portuglia1-0Bośnia i Hercegowina
Mecze play-off - Wynik końcowy: Portuglia2-0Bośnia i Hercegowina

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

Tabela 1:
BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Dania1063116521
Portuglia1054117519
Szwecja1053213518
Węgry1051410816
Albania101456137
Malta100190261
Mecze Portuglia:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Ta'Qali 2008-09-06 20:00:00 Malta 0:4 Portuglia
Lisbon 2008-09-10 20:45:00 Portuglia 2:3 Dania
Solna 2008-10-11 20:00:00 Szwecja 0:0 Portuglia
Braga 2008-10-15 20:45:00 Portuglia 0:0 Albania
Porto 2009-03-28 20:45:00 Portuglia 0:0 Szwecja
Tirana 2009-06-06 20:45:00 Albania 1:2 Portuglia
Copenhagen 2009-09-05 20:00:00 Dania 1:1 Portuglia
Budapest 2009-09-09 20:45:00 Węgry 0:1 Portuglia
Lisbon 2009-10-10 20:45:00 Portuglia 3:0 Węgry
Guimaraes 2009-10-14 19:45:00 Portuglia 4:0 Malta
Lisbon 2009-11-14 20:30:00 Portuglia 1:0 Bośnia i Hercegowina
Zenica 2009-11-18 20:45:00 Bośnia i Hercegowina 0:1 Portuglia
---

Tagi

---