środa,  17 października 2018  -  19:17:34
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Stany Zjednoczone10622191320
Meksyk10613181219
Honduras10514171116
Kostaryka10514151516
Salwador102269158
Trynidad i Tobago1013610226
Mecze Meksyk:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Houston 2008-06-15 15:30:00 Belize 0:2 Meksyk
Monterrey 2008-06-21 21:00:00 Meksyk 7:0 Belize
mx City 2008-08-20 20:00:00 Meksyk 2:1 Honduras
mx City 2008-09-06 17:00:00 Meksyk 3:0 Jamajka
Tuxtla Gutierrez 2008-09-10 20:00:00 Meksyk 2:1 Kanada
Kingston 2008-10-11 19:00:00 Jamajka 1:0 Meksyk
Edmonton 2008-10-15 19:00:00 Kanada 2:2 Meksyk
San Pedro Sula 2008-11-19 19:00:00 Honduras 1:0 Meksyk
Columbus 2009-02-11 19:14:00 Stany Zjednoczone 2:0 Meksyk
mx City 2009-03-28 17:00:00 Meksyk 2:0 Kostaryka
San Salvador 2009-06-06 19:00:00 Salwador 2:1 Meksyk
mx City 2009-06-10 20:30:00 Meksyk 2:1 Trynidad i Tobago
mx City 2009-08-12 15:00:00 Meksyk 2:1 Stany Zjednoczone
San Jose 2009-09-05 20:00:00 Kostaryka 0:3 Meksyk
mx City 2009-10-10 17:00:00 Meksyk 4:1 Salwador
Port Of es 2009-10-14 20:05:00 Trynidad i Tobago 2:2 Meksyk
---

Tagi

---