sobota,  16 grudnia 2017  -  23:38:34
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru BonusBonusBonus.cn BonusBonusBonus.hk Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Stany Zjednoczone10622191320
Meksyk10613181219
Honduras10514171116
Kostaryka10514151516
Salwador102269158
Trynidad i Tobago1013610226
Mecze Meksyk:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Houston 2008-06-15 15:30:00 Belize 0:2 Meksyk
Monterrey 2008-06-21 21:00:00 Meksyk 7:0 Belize
mx City 2008-08-20 20:00:00 Meksyk 2:1 Honduras
mx City 2008-09-06 17:00:00 Meksyk 3:0 Jamajka
Tuxtla Gutierrez 2008-09-10 20:00:00 Meksyk 2:1 Kanada
Kingston 2008-10-11 19:00:00 Jamajka 1:0 Meksyk
Edmonton 2008-10-15 19:00:00 Kanada 2:2 Meksyk
San Pedro Sula 2008-11-19 19:00:00 Honduras 1:0 Meksyk
Columbus 2009-02-11 19:14:00 Stany Zjednoczone 2:0 Meksyk
mx City 2009-03-28 17:00:00 Meksyk 2:0 Kostaryka
San Salvador 2009-06-06 19:00:00 Salwador 2:1 Meksyk
mx City 2009-06-10 20:30:00 Meksyk 2:1 Trynidad i Tobago
mx City 2009-08-12 15:00:00 Meksyk 2:1 Stany Zjednoczone
San Jose 2009-09-05 20:00:00 Kostaryka 0:3 Meksyk
mx City 2009-10-10 17:00:00 Meksyk 4:1 Salwador
Port Of es 2009-10-14 20:05:00 Trynidad i Tobago 2:2 Meksyk
---

Tagi

---