sobota,  16 grudnia 2017  -  23:37:08
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru BonusBonusBonus.cn BonusBonusBonus.hk Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata - Play-off

Mecze play-off Francja:
Irlandia0-1Francja
Francja1-1Irlandia
Mecze play-off - Wynik końcowy: Francja2-1Irlandia

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

Tabela 7:
BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Serbia1071222822
Francja1063118921
Austria10424141514
Litwa10406101112
Rumunia10334121812
Wyspy Faroe101185204
Mecze Francja:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Vienna 2008-09-06 20:45:00 Austria 3:1 Francja
Saint-Denis 2008-09-10 21:00:00 Francja 2:1 Serbia
Constanta 2008-10-11 21:40:00 Rumunia 2:2 Francja
Kaunas 2009-03-28 21:45:00 Litwa 0:1 Francja
Saint-Denis 2009-04-01 21:00:00 Francja 1:0 Litwa
Torshavn 2009-08-12 17:00:00 Wyspy Faroe 0:1 Francja
Saint-Denis 2009-09-05 21:00:00 Francja 1:1 Rumunia
Belgrade 2009-09-09 21:00:00 Serbia 1:1 Francja
Guingamp 2009-10-10 21:00:00 Francja 5:0 Wyspy Faroe
Saint-Denis 2009-10-14 21:00:00 Francja 3:1 Austria
Dublin 2009-11-14 20:00:00 Irlandia 0:1 Francja
Saint-Denis 2009-11-18 21:00:00 Francja 1:1 a.e.t. Irlandia
---

Tagi

---