środa,  17 października 2018  -  19:00:35
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

Tabela 1:
BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Dania1063116521
Portuglia1054117519
Szwecja1053213518
Węgry1051410816
Albania101456137
Malta100190261
Mecze Dania:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Budapest 2008-09-06 19:45:00 Węgry 0:0 Dania
Lisbon 2008-09-10 20:45:00 Portuglia 2:3 Dania
Copenhagen 2008-10-11 20:00:00 Dania 3:0 Malta
Ta'Qali 2009-03-28 20:00:00 Malta 0:3 Dania
Copenhagen 2009-04-01 20:15:00 Dania 3:0 Albania
Solna 2009-06-06 20:00:00 Szwecja 0:1 Dania
Copenhagen 2009-09-05 20:00:00 Dania 1:1 Portuglia
Tirana 2009-09-09 20:30:00 Albania 1:1 Dania
Copenhagen 2009-10-10 20:00:00 Dania 1:0 Szwecja
Copenhagen 2009-10-14 20:45:00 Dania 0:1 Węgry
---

Tagi

---