sobota,  16 grudnia 2017  -  23:34:44
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru BonusBonusBonus.cn BonusBonusBonus.hk Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

Tabela 1:
BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Dania1063116521
Portuglia1054117519
Szwecja1053213518
Węgry1051410816
Albania101456137
Malta100190261
Mecze Dania:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Budapest 2008-09-06 19:45:00 Węgry 0:0 Dania
Lisbon 2008-09-10 20:45:00 Portuglia 2:3 Dania
Copenhagen 2008-10-11 20:00:00 Dania 3:0 Malta
Ta'Qali 2009-03-28 20:00:00 Malta 0:3 Dania
Copenhagen 2009-04-01 20:15:00 Dania 3:0 Albania
Solna 2009-06-06 20:00:00 Szwecja 0:1 Dania
Copenhagen 2009-09-05 20:00:00 Dania 1:1 Portuglia
Tirana 2009-09-09 20:30:00 Albania 1:1 Dania
Copenhagen 2009-10-10 20:00:00 Dania 1:0 Szwecja
Copenhagen 2009-10-14 20:45:00 Dania 0:1 Węgry
---

Tagi

---