sobota,  16 grudnia 2017  -  23:37:49
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru BonusBonusBonus.cn BonusBonusBonus.hk Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

Tabela 4:
BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Niemcy1082026526
Rosja1071219622
Finlandia10532141418
Walia1040691212
Azerbejdżan101274145
Liechtenstein100282232
Mecze Niemcy:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Vaduz 2008-09-06 20:45:00 Liechtenstein 0:6 Niemcy
Helsinki 2008-09-10 20:35:00 Finlandia 3:3 Niemcy
Dortmund 2008-10-11 20:45:00 Niemcy 2:1 Rosja
Moenchengladbach 2008-10-15 20:45:00 Niemcy 1:0 Walia
Leipzig 2009-03-28 20:00:00 Niemcy 4:0 Liechtenstein
Cardiff 2009-04-01 19:45:00 Walia 0:2 Niemcy
Baku 2009-08-12 21:00:00 Azerbejdżan 0:2 Niemcy
Hanover 2009-09-09 20:45:00 Niemcy 4:0 Azerbejdżan
Moscow 2009-10-10 19:00:00 Rosja 0:1 Niemcy
Hamburg 2009-10-14 18:00:00 Niemcy 1:1 Finlandia
---

Tagi

---