środa,  17 października 2018  -  17:54:12
Poker, Sports Betting, Casino Poker, Sportwetten, Casino BonusBonusBonus.cz BonusBonusBonus.sk Poker, kasyno, bukmacher BonusBonusBonus.hu BonusBonusBonus.ru Poker, Sports Betting, Casino

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Bilet na MŚ 2010

Awans do rundy play-off

Tabela 4:
BramkiWRPStrzeloneStraconeP
Niemcy1082026526
Rosja1071219622
Finlandia10532141418
Walia1040691212
Azerbejdżan101274145
Liechtenstein100282232
Mecze Niemcy:
Miasto Data U siebie Wynik Na wyjeździe
Vaduz 2008-09-06 20:45:00 Liechtenstein 0:6 Niemcy
Helsinki 2008-09-10 20:35:00 Finlandia 3:3 Niemcy
Dortmund 2008-10-11 20:45:00 Niemcy 2:1 Rosja
Moenchengladbach 2008-10-15 20:45:00 Niemcy 1:0 Walia
Leipzig 2009-03-28 20:00:00 Niemcy 4:0 Liechtenstein
Cardiff 2009-04-01 19:45:00 Walia 0:2 Niemcy
Baku 2009-08-12 21:00:00 Azerbejdżan 0:2 Niemcy
Hanover 2009-09-09 20:45:00 Niemcy 4:0 Azerbejdżan
Moscow 2009-10-10 19:00:00 Rosja 0:1 Niemcy
Hamburg 2009-10-14 18:00:00 Niemcy 1:1 Finlandia
---

Tagi

---